Питання - Відповіді / FAQ

типові запитання про вентиляційних коробочках

З чого робляться вентиляційні коробочки?

Вентиляційна коробочка виготовлена ​​з акрилового бутадіеновостіролового сополимера, також зустрічається в літературі як АБС-пластик. АБС-пластик (акріловтрілбутадіеновий пластик) – термопластичний аморфний потрійний сополімер акрилонітрилу, бутадієну і стиролу, назва якого утворене з початкових букв найменувань мономерів. АБС-пластик – ударостійкий матеріал, що відноситься до інженерних пластиків.

Має більш високу стійкість до ударних навантажень в порівнянні з полістиролом загального призначення, ударостійким полістиролом і іншими сополимерами стиролу. Перевершує їх по механічної міцності і жорсткості. Зносостійкий. Витримує короткочасний нагрів до 90-100 ° С. Максимальна температура тривалої експлуатації: 75 – 80 ° С. Стійкий до лугів, мастил, розчинів неорганічних солей і кислот, вуглеводнів, жирів, бензину.

Що таке містки холоду?

Місток холоду – це обмежені за обсягом частини будівельних елементів, через які здійснюється підвищена тепловіддача.

Що таке повітряний зазор?

Повітряний зазор – це відстань всередині стіни між основним її масивом і лицьовою цеглою, який є важливим компонентом для стін, де як варіант використовується минерало-ватна теплоізоляція.

Що таке паропроникність?

Паропроникність – це властивість матеріалів пропускати водяну пару через капілярні пори.

Що таке точка роси?

Так як в нашому випадку ми ведемо мову про зовнішніх стінах, точка роси – це температура при якій в тілі стіни волога з повітря перетворюється в воду або температура випадання конденсату. Точка роси впливає на стан стіни в такий спосіб: якщо точка роси розташована ближче до внутрішнього приміщення стіна буде мокрою, і навпаки, якщо точка роси розташована далі від внутрішнього приміщення стіна буде суха. Також точка роси залежить від наступних факторів: температура повітря і вологість усередині приміщення.

Чи є вентиляційна коробочка містком холоду?

Вентиляційна коробочка не може бути містком холоду. Вентиляційна коробочка монтується в тілі лицьової кладки з цегли і жодним чином не порушує безперервність теплоізоляції (лицьова кладка в багатошарових стінах промерзає і не виконує теплоизолирующую функцію). Як правило, в тришарових або двошарових стінах, де фасад лицювальн лицьовим або клінкерною цеглою містком холоду є оцинковані анкера або сітка кладки, що виступають як горизонтальні зв’язки.

Потрібні вентиляційні коробочки інших квітів

Можливо виготовлення вентиляційних коробочок з індивідуального підбору кольорової гами для клієнта. Але для цього необхідно зробити разове замовлення за кількістю не менш 2000 шт. Детальну інформацію з даного питання Ви можете отримати, звернувшись за контактними номерами телефону зазначеним на сайті.

Може по-старому?

Так дійсно доводилося, зустрічатися з випадками, коли замість вентиляційної коробочки в цегляний шов вставляють шматочок штукатурної склосітки або аналогічні матеріали. Але як показує практика – це м’яко кажучи, неправильне рішення, що вимагає час від часу профілактичного чищення. Це пов’язано з тим, що склосітка швидко забивається пилом, пухом і брудом – що істотно знижує її здатність нормально вентилювати фасад і виводити конденсат. До того ж вона не володіє такою стійкістю до ультрафіолету, ніж матеріал, з якого виконана вентиляційна коробочка. І останнє, але не менш важливе – це візуальний вигляд, який і приблизно не може імітувати шов кладки.

Навіщо потрібен вентильований повітряний зазор в двошарових або тришарових стінах?

Для стін з паропроникних матеріалів (таких як рядовий цегла, газобетон, піноблок, керамічний блок і ракушняк) вентиляційний зазор є обов’язковим елементом вентиляції фасадів. Вентиляційний зазор в стіні виконує наступні функції: – виводить конденсат з теплоізоляції (тришарові стіни) або несучої стіни (двошарові стіни), завдяки цьому матеріали зберігають свої початкові теплоізоляційні показники; – запобігає появи плям на лицьовій кладці цегли; – створює сприятливий мікроклімат всередині приміщення.

Тому з усього перерахованого вище можна зробити висновок, що покупка і правильний монтаж вентиляційних коробочок ЕОС - це запорука успіху у вирішенні вищезгаданих проблем.